Halis OSGB İletişim

Hizmet Verdiğimiz İller
Ve İlçeler

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili Ankara merkezli Halis İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık LTD. ŞTİ. olarak OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) hizmeti kapsamında; İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği, Sağlık Personeli, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri, İşe Giriş Muayenesi, Meslek Hastalıklarından Korunma Eğitimi, Yıllık Plan ve Programlar, Risk Değerlendirme Raporu, Acil Durum Planı, Sağlık Güvenlik Planı, Patlamadan Korunma Planı, Uyarı ve İkaz Levhalandırma, Kişisel Koruyucu Donanımlar, Çalışma Ortamı Gözetimi, Yangın Eğitimi, Yüksekte Çalışma Eğitimi ve sertifikalandırma hizmetleri tarafımızdan verilebilmektedir.

Firmanızın tehlike sınıfı ve çalışan sayısını dikkate alarak, karşılıklı görüş bildirimleri sonrası alınması gereken hizmetleri belirliyor, en ekonomik ve kapsamlı hizmet için fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır,Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay,Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Tuzlukçu, ve Yunak.

Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Tepebaşı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Odunpazarı.

Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü ve Yapraklı.

Gerede, Mudurnu, Göynük, Mengen, Yeniçağa, Dörtdivan, Seben ve Kıbrıscık.

Bahşılı, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt ve Yahşihan.

Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sultanhanı ve Sarıyahşi.

Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman ve Mucur.