Halis OSGB Hakkımızda

Halis OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi)'ne Hoş Geldiniz

Halis İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti. Özel Sektörde 20 yıllık, İş Güvenliği sektöründe 5 yıllık iş tecrübesine sahip kişilerce; İş Sağlığı ve Güvenliği sektörünün yenilikleri takip ederek çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla 2019 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Profesyonellik, Süreklilik, Dürüstlük, Çözüm Odaklı ve Pazarı Geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek OSGB dünyasında saygın bir yere gelmek öncelikli hedefidir.

Daha Fazla

Neden Halis İş Sağlığı ve Güvenliği

Çözüm Ortaklarımızın çalışma ortamında yapılacak düzenlemeler ile ofis personeli dahil bütün çalışanlar için iş kazası ve meslek hastalıklarının önüne geçmeyi ve çalışan verimini arttırmayı hedefliyor, proaktif bir çalışma ile olası tehlikelere karşı güvenli bir ortam oluşturmak için tüm gücümüzle çalışmayı taahhüt ediyoruz.

Güven

Yasal yükümlülüklerini yerine getirebilmenizin yanında, işveren ve çalışanlarda olası riskler hakkında farkındalık oluşturmak, iş kazalarını önlemek, üretim ve kaliteyi artırarak, İşletme, İşveren ve Çalışanları korumaktır.

Süreklilik

Profesyonellik, Dürüstlük, Çözüm Odaklı ve Pazarı Geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek OSGB dünyasında saygın bir yere gelmek.

Tecrübe

Yönetim kadrosunun stratejik yaklaşımı, Deneyimli ve profesyonelliği ile sektörde kendini kanıtlamış personelleri ile firmalara beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak.

Kalite

Sektörel yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek çalışmış olduğumuz firmaların bizlere duyduğu güven ile bu yenilik ve gelişmeleri eş zamanlı kullanmasını sağlamak.

Çözüm Odaklı

Değerlerinden vazgeçmeden, gerekli değişimi zamanında gerçekleştirmek.

Dinamik

Olayları sebep sonuç ilişkisine göre, tecrübe ve profesyonel yaklaşımla takip etmek. Tehlikeleri kaynağında çözmek, olası kazaların önüne geçmek. İşveren memnuniyetini üst seviyede tutmak.8 Yıllık Tecrübe

OSGB Sorumlu Müdürümüz Syn. Recep DEMİR sektöre İş Sağlığı Güvenliği bölümünden mezun olarak başlamış, çeşitli OSGB firmalarında tecrübe edinerek kendi firmasını kurmuş ve OSGB Yetki Belgesini alarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

0 Belge ve Sertifika
0 Mutlu İşveren
0 Mutlu Çalışan
0 İş Kazası


Firmanız İçin Teklif İsteyin

Halis OSGB İSG Profestonelleri ile yanınızda olmaya hazır Peki ya siz? Formu Doldurun Sizi Arayalım.